«

»

maj 10 2012

Majówka z „koszyczkiem”

W sobotę 12 maja 2012r  zapraszam wszystkich mieszkańców naszego sołectwa na „Majówkę z koszyczkiem” –  wspólne spotkanie ogniskowe na boisku wiejskim.

O godz. 19.30 zostanie posadzone drzewko – dąb, który zakupiłam z okazji  obchodów  Korsz 50 -lecia  nadania praw miejskich o czym pisałam już wcześniej. Z tej okazji posadzonych zostało  50 drzew – dębów i jedno z nich z nr 48 jest nasze.  Więcej na ten temat na stronie UM Korsze http://www.korsze.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1168&Itemid=1

Z uwagi na brak miejsca na terenie przy Bibliotece Miejskiej w Korszach, nasze drzewko zostanie posadzone w naszej miejscowości. Niech  rośnie  i rozwija  się  razem z nami pozostawiając po nas pamiątkę naszym pokoleniom.

Myślę, że warto jest spotkać się  wspólnie z sąsiadami  by przy tej okazji  spędzić ze sobą choć odrobinę czasu. Rozpoczął się sezon majówkowy i większość z nas w sobotnie wieczory próbuje coś dla siebie zorganizować. Dlatego pomyślałam, iż fajnie było by spotkać się we wspólnym gronie.    

 Zapraszam.